IZOLACE
PLOCHÝCH STŘECH
Od expertov na polystyrén
Plochá strecha
strip
BEZKONKURENČNÍ
KOMPLEXNÍ SYSTÉM
AŽ 60%
ÚSPORA ČASU
až 20 % úspora
materiálu
PLÁN POKLÁDKY
ZDARMA

Austrotherm vám nabízí bezkonkurenční komplexní řešení tepelné izolace a odvodnění ploché střechy s využitím nejširšího portfolia bílého a grafitového expandovaného polystyrenu. Díky nízké hmotnosti se s polystyrenem jednoduše manipuluje a minimálně zatěžuje konstrukci střechy. Jeho vlastnosti umožňují rychlé řezání bez speciálních ochranných pomůcek. S naším komplexním systémem přitom vyřešíte izolaci plochých střech všech tvarů bez tepelných mostů. K tomu vám navíc vypracujeme plán pokládky i s 3D náhledem zdarma a poskytujeme též vysoce kvalifikované odborné poradenství.

VYUŽIJTE PRAKTICKÉ VÝHODY NAŠEHO SYSTÉMU:

  • jednoduché řešení pro jakékoliv tvary plochých střech
  • žádné tepelné mosty
  • nejširší portfolio polystyrenových produktů
  • přehledný PLÁN POKLÁDKY ZDARMA
  • 3D náhled ploché střechy
  • jednoduchá manipulace a přeprava
  • přehledné značení desek
  • rychlá výroba a dodání materiálu
  • profesionální poradenství
Plochá strecha

JEDNOSMĚRNÉ
SPÁDOVÉ DESKY

Jednosměrné spádové desky z bílého a šedého expandovaného polystyrenu (EPS a GrEPS) jsou určené na zateplení a odvodnění ploché střechy.

ÚŽLABÍ
A NÁROŽÍ

Úžlabí a nároží se používají na vytvoření „vícesměrného” odtoku na ploché střeše, čímž se zamezuje problémům, které by nežádoucí stojatá voda mohla způsobit.

Plochá strecha
Plochá strecha

Rovné desky

Na izolaci plochých střech používáme nejčastěji rovné desky z bílého a šedého expandovaného polystyrenu (EPS a GrEPS). Vybíráme je s ohledem na budoucí zatížení střechy a vlhkost.

Atika

Vynikající izolující prefabrikovaný prvek z expandovaného polystyrenu (EPS) na zhotovení okrajů plochých střech rychle, jednoduše a bez tepelných mostů.

Plochá strecha

POUŽIJTE ŠPIČKOVÉ PRODUKTY NAŠEHO SYSTÉMU:

Austrotherm EPS 100, Austrotherm EPS 150, Austrotherm EPS 200, Austrotherm GrEPS 100, Austrotherm GrEPS 150, Austrotherm EPS 100 Spád, Austrotherm EPS 150 Spád, Austrotherm EPS 200 Spád, Austrotherm GrEPS 100 Spád, Austrotherm GrEPS 150 Spád, Austrotherm EPS Úžlabí a Nároží , Austrotherm GrEPS Úžlabí a Nároží, Austrotherm Atikový prvek

PLÁN POKLÁDKY
NA MÍRU ZDARMA

Abychom vám izolaci vaší střechy v maximální možné míře ulehčili, vypracujeme vám plán pokládky i s 3D náhledem zdarma. Obraťte se na nás a my to zařídíme.

CHCI NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU

Máte zájem o naše tepelně-izolační řešení, komplexní systémy a bezkonkurenční produkty? Napište nám a my vám připravíme nabídku s nejvýhodnější cenou, vytipujeme pro vás nejbližšího prodejce.

nebo
ZAVOLEJTE
EXPERTŮM NA LINCE
mapa
Ing. Jan Dvořáček
mobil: +420 604 298 934
e-mail: jan.dvoracek@austrotherm.com
Ing. Luděk Petřík
mobil: +420 602 386 558
e-mail: ludek.petrik@austrotherm.com
Kontakt

CHCI SE STÁT PARTNEREM

Více než
170
prodejen
po celé
České republice

Jste realizační firma nebo prodejce stavebnin?
Chcete získat náš certifikát a další výhody?
Kontaktujte nás

NECHTE SI PORADIT OD
EXPERTŮ NA POLYSTYREN

Jsme mistři v oblasti tepelně-izolačních řešení. Rádi se s vámi podělíme o své dlouholeté zkušenosti s polystyrenem značky Austrotherm. Věříme, že naše rady, tipy a triky vám ušetří spoustu času, materiálu a samozřejmě i peněz.

nechajte si poradiť od Experta na polystyrén nechajte si poradiť od Experta na polystyrén