IZOLACE FASÁDY
a podlahy
Od expertov na polystyrén
greps
strip
VYNIKAJÍCÍ
IZOLAČNÍ VLASTNOSTI
NEJVĚTŠÍ
pPOLYSTYRENOVÉ PORTFOLIO
RECYKLOVATELNÝ
NEHOŘLAVÝ MATERIÁL
jednoduchá
MANIPULACE

Austrotherm vám nabízí komplexní řešení izolace vaší fasády i podlahy. Jako experti na polystyren disponujeme nejširším portfoliem polystyrenových produktů. Právě polystyren je jedním z nejspolehlivějších a nejpoužívanějších materiálů, který můžete aplikovat jak při novostavbě, tak i při rekonstrukci starších domů a bytů. Je recyklovatelný a lehce se s ním manipuluje.

NA IZOLACI
fasády

V případě, že hledáte cenově nejdostupnější způsob izolace své fasády, použijte naše tepelně-izolační desky z expandovaného polystyrenu (EPS). Pokud byste rádi dosáhli až o 20 % lepší tepelně-izolační vlastnosti, než má bílý EPS, doporučujeme naše tepelně-izolační desky z expandovaného polystyrenu (EPS) s příměsí šedého grafitu – šedý GrEPS. Ten je dostupný i se speciální povrchovou úpravou – reflexní vrstvou, která zabraňuje nechtěnému přehřívání polystyrenu na slunci.

  • Austrotherm EPS 70 Fasádní
  • Austrotherm GrEPS 70 Fasádní
  • Austrotherm GrEPS Fasádní reflex

NA IZOLACI
podlahy

Vysoké tepelné ztráty a nepříjemný pocit chladu souvisí i s nezateplenými stropy a podlahami. Zateplením podlahy zabráníte ztrátám tepla a vytvoříte si tepelnou pohodu a komfort už od nohou. Využít přitom můžete produkty z našeho nejširšího polystyrenového portfolia:

  • Tepelně-izolační desky Austrotherm EPS
  • Tepelně-izolační desky Austrotherm GrEPS
  • Tepelně-izolační desky Austrotherm XPS

CHCI NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU

Máte zájem o naše tepelně-izolační řešení, komplexní systémy a bezkonkurenční produkty? Napište nám a my vám připravíme nabídku s nejvýhodnější cenou, vytipujeme pro vás nejbližšího prodejce.

nebo
ZAVOLEJTE
EXPERTŮM NA LINCE
mapa
Ing. Jan Dvořáček
mobil: +420 604 298 934
e-mail: jan.dvoracek@austrotherm.com
Ing. Luděk Petřík
mobil: +420 602 386 558
e-mail: ludek.petrik@austrotherm.com
Kontakt

CHCI SE STÁT PARTNEREM

Více než
170
prodejen
po celé
České republice

Jste realizační firma nebo prodejce stavebnin?
Chcete získat náš certifikát a další výhody?
Kontaktujte nás

NECHTE SI PORADIT OD
EXPERTŮ NA POLYSTYREN

Jsme mistři v oblasti tepelně-izolačních řešení. Rádi se s vámi podělíme o své dlouholeté zkušenosti s polystyrenem značky Austrotherm. Věříme, že naše rady, tipy a triky vám ušetří spoustu času, materiálu a samozřejmě i peněz.

nechajte si poradiť od Experta na polystyrén nechajte si poradiť od Experta na polystyrén